1 грудня - День працівників прокуратури

Дата: 01.12.2023 08:00

Фото без описуШановні співробітники та ветерани органів прокуратури Миргородського краю!
У день Вашого професійного свята я адресую найкращі побажання усім працівникам органів прокуратури Миргородського району, які своєю щоденною самовідданою та високопрофесійною працею утверджують ідеали законності та справедливості.

Нехай Ваша принциповість та непохитність у служінні Закону та Справедливості, помножені на мудрість і знання, увінчуються позитивними досягненнями в ім’я процвітання незалежної, правової та демократичної України та її громадян.

Від щирого серця бажаю усім працівникам прокуратури, вашим рідним і близьким мирного неба, міцного здоров`я, впевненості в завтрашньому дні, наснаги та невичерпної енергії у нелегкій роботі на благо нашої держави!

Голова Миргородської районної ради                       Наталія ГИРКА

#Миргородськарайоннарада