У районній військовій адміністрації обговорили заходи щодо мобілізації

Дата: 23.11.2023 12:00

Фото без опису

У Миргородській районній військовій адміністрації під головуванням начальника РВА Віталія ДЯКІВНИЧА відбулася нарада з питань покращення заходів мобілізації на території району, на яку була запрошена голова районної ради Наталія ГИРКА. У нараді взяли участь керівники відділів Миргородського районного ТЦК та СП у Полтавській області, відділів Миргородського районного ВП ГУНП в Полтавській області, очільники громад району та відповідальні особи за ведення військового обліку.

Фото без опису

Учасники засідання обговорили питання щодо заходів з мобілізації: актуалізації даних військового обліку, створення та функціонування дільниць оповіщення, притягнення до відповідальності осіб, що ухиляються від мобілізації, залучення правоохоронних органів для забезпечення неухильного дотримання законодавства.

Фото без опису

У підсумку було узгоджено ряд спільних заходів для ефективнішого вирішення обговорених на нараді завдань.