25 листопада - День пам'яті жертв голодоморів

Дата: 25.11.2023 07:00

Фото без описуДорогі земляки! У останню суботу листопада ми разом із українцями всього світу вшановуємо пам'ять жертв голодоморів: геноциду Українського народу 1932-1933 років, голодоморів 1921- 1922, 1946-1947 років в Україні.

Сьогодні слово "голодомор" – не про історичну подію, а про глибоку духовну рану, яка нестерпним болем пронизує пам’ять і його очевидців і сучасне покоління.

Вшануймо пам’ять мільйонів синів і доньок України, мільйонів невинних людей - наших земляків, без жалю винищених Голодомором! Вічна пам'ять загиблим і вічна слава Україні!

Схилімо голови в глибокій жалобі за тими людьми, які загинули голодною смертю. У спільній молитві згадаймо усіх жертв голодоморів, запалімо свічу пам’яті у власній оселі та у своїй душі!

Нехай Господь Бог ніколи більше не допустить такого лиха і нехай земля буде пухом для усіх спочилих жертв голодоморів! Вічна пам'ять загиблим і вічна слава Україні!

Голова Миргородської районної ради                                Наталія ГИРКА

#Миргородськарайоннарада