З Днем Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2023 07:00

Фото без описуШановні жителі Миргородського краю! Щорічно, 21 листопада, на теренах України відзначається День Гідності та Свободи. Ця знакова подія з трагічним скорботним забарвленням символізує боротьбу українського народу за гідне життя у процвітаючій, вільній, демократичній, соціальній, правовій державі.

День Гідності та Свободи став зразком утвердження ідеалів свободи й демократії в Україні!

Сьогодні ми говоримо слова вдячності Героям Небесної Сотні, усім тим, хто власним життям, своєю жертовністю продемонстрували непохитне прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі.

Ми маємо завжди пам’ятати, що за свободу і гідність кожного з нас заплачено життями Героїв Небесної Сотні.

Низький уклін усім воїнам, які, продовжуючи їх подвиг, сьогодні мужньо боронять рідну землю від загарбників.

Від щирого серця зичу мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди у ваших домівках, нехай не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Нехай мир і спокій запанують у рідній Україні. Нехай пролиті у важкі часи сльози назавжди залишаться у минулому.

З Днем Гідності та Свободи! Слава Україні!

Голова Миргородської районної ради                                Наталія ГИРКА

#Миргородськарайоннарада