Реабілітація та соціальне відновлення ветеранів на особливому контролі

Дата: 20.11.2023 12:35

Днями народний депутат України Олег КУЛІНІЧ разом із очільником Полтавської обласної військової адміністрації Філіпом ПРОНІНИМ відвідали Миргородщину з метою вивчення стану надання місцевими санаторіями медичних та соціальних послуг різним категоріям населення.

Фото без опису

Робочий візит високопосадовців проходив за участю голови районної ради Наталії ГИРКИ, начальника районної військової адміністрації Віталія ДЯКІВНИЧА та його першого заступника Михайла КОРКІШКА.

Фото без опису

У ході візиту гості познайомилися з лікувальною базою та умовами реалізації послуг з реабілітації та соціального відновлення, що надаються відпочивальникам, а також ветеранам війни та членам їх сімей.

Фото без опису

Враховуючи актуальність проблеми реабілітації та соціального відновлення, яка сьогодні потребує всебічної уваги та підтримки, конче необхідною є  допомога міжнародних партнерів. І робота у цьому напрямку, яку в конструктивній співпраці проводять Олег КУЛІНІЧ і Філіп ПРОНІН є вкрай важливою.