Розпочався збір голосів на підтримку проектів бюджету участі.

Дата: 14.09.2018 17:48

2018

Розпочалося голосування за проекти обласного конкурсу "Бюджет участі". Ві д Миргородського району подано два проекти. Для того, щоб ці проекти попали в таблицю переможців (а це забезпечить співфінансування з обласного бюджету в сумі біля 100 тис.грн.) необхідні голоси підтримки, тобто треба проголосувати за проекти.

ЯК ГОЛОСУВАТИ?

1-й спосіб: голосування он-лайн через інтернет. Щоб віддати голос на підтримку проекту потрібно перейти за посиланням у таблиці проектів і скористатися кнопкою ПІДТРИМАТИ. Обов'язковою умовою є наявність електронного цифрового підпису (наприклад, ЕЦП клієнта Приватбанку).

2-й спосіб: заповнити паперову форму для голосування, це зроблять фахівці пункту підтримки проету при сільськиій раді.

Більш детально про голосування дізнаєтесь тут

ТАБЛИЦЯ ПРОЕКТІВ.

1. «КИБИНЦІ FOREVER» Облаштування локації для проведення культурно – освітніх та мистецьких заходів».

2. Виховуємо дитину здоровою.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)