ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ПРОБАЦІЇ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА ОБЛІКУ МИРГОРОДСЬКОГО МІСЬКРАЙОННОГО СЕКТОРУ З ПИТАНЬ ПРОБАЦІЇ!

Дата: 26.03.2020 17:13

Фото без описуУповноважені органи з питань пробації переведено на особливий режим роботи з клієнтами  пробації в умовах загальнонаціонального карантину та надзвичайної ситуації!

До 24 квітня 2020 року:

• скасовано групові заходи;
  • відсутність транспортного сполучення буде визнаватися поважною причиною неявки на реєстрацію чи для участі в реалізації пробаційних програм, за умови вчасного повідомлення співробітників сектору пробації про неможливість дістатися до органу пробації іншим способом;
  • у разі неможливості особистої явки, допускається проведення реєстрації шляхом телефонної розмови? з співробітниками Миргородського міськрайонного сектору з питань пробації чи спілкування з працівником пробації з використанням інших засобів віддаленого зв’язку (в тому числі й за допомогою мережі Інтернет).

Звертаємо Вашу увагу, що встановлені карантинні обмеження не звільняють суб’єктів пробації від виконання обов’язків, покладених на них рішенням суду та чинним кримінально-виконавчим законодавством України!

Ел. адреса: pl23_probation@ukr.net.
Контактний телефон: 099-95-88-386.

Юрій Явтушенко,
начальник Миргородського міськрайонного сектору