Фінансова безпека та економічна незалежність сім'ї. Миргородщина долучається до масштабного проєкту

Дата: 08.11.2023 14:30
Кількість переглядів: 834

Фото без опису18 жовтня 2023 року на 18 сесії Миргородської районної ради восьмого скликання депутати прийняли рішення про укладення меморандуму з ГО "Інноваційні соціальні рішення" з метою співпраці у галузі народонаселення та щодо надання послуг для постраждалих від війни та підтримки економічної спроможності, працевлаштування жінок.

Унаслідок повномасштабного вторгнення Росії в Україну, життя мільйонів українських громадян змінилось. В часи економічної скрути жінки змушені взяти на себе більше відповідальності за фінансову безпеку своїх сімей.

ЄС та UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення обʼєднали зусилля для розширення економічних можливостей жінок України. Жіночий центр працевлаштування - це новий проєкт, покликаний допомогти кожній здобути економічну незалежність та впевнено керувати своїм життям.

Мета проєкту - посилити економічну спроможність жінок, що постраждали від війни, зокрема, внутрішньо переміщених осіб (ВПО), жінок з інвалідністю, постраждалих від гендерно зумовленого та домашнього насильства, жінок що опинились в складних життєвих обставинах тощо. Жіночий центр працевлаштування - це:

  • 20 центрів працевлаштування в 4 областях України: Дніпропетровській, Полтавській, Сумській та Миколаївській.
  • Курси прикладних професій, які допоможуть знайти нову роботу.
  • ІТ-курси початкового рівня.
  • Послуги карʼєрних радниць з пошуку роботи.
  • Щомісячні оффлайн та онлайн інформаційні сесії на різноманітні теми, пов'язані з працевлаштуванням.
  • Можливість отримати стартові набори для початку власної справи.

І вже зараз ми запрошуємо до реєстрації для участі у проєкті мешканок Полтавської, а також Сумської, Дніпропетровської та Миколаївської областей, які потребують допомоги у працевлаштуванні.

Посилання на форму реєстрації: https://bit.ly/49ufggL


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора