ЯКИМЕНКО І.М.

Дата: 20.10.2023 16:35

Фото без описуЯКИМЕНКО Ігор Миколайович

Миргородська ТГ

Ігор Миколайович народився 27 серпня 1971 року в місті Марганець Дніпропетровської області. Потім родина переїхала в Миргород. Тут він закінчив 9 класів Миргородської загальноосвітньої школи № 1 та здобув професію теплотехніка в Миргородському керамічному технікумі. Армійська служба у Військово - Морських силах України на посаді головного корабельного старшини загартували характер хлопця, тож після повернення Ігор Якименко присвятив своє трудове життя захисту держави -  служив у Миргородській 831-й бригаді тактичної авіації.

Великий патріот і справжній чоловік 5 січня 2022 року першим підписав контракт із батальйоном Миргородської територіальної оборони, яка на той момент лише створювалась.

У складі 116-ї окремої бригади сапер штаб-сержант Ігор Якименко разом з побратими виконували надскладні бойові завдання із розмінування територій.

20 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Новомихайлівка Покровського району Донецької області сапер інженерно-саперного взводу військової частини штаб-сержант Ігор Якименко загинув смертю Героя. Він із честю виконав свій військовий обов’язок і віддав життя за своїх рідних, свою державу.

Джерело: офіційний сайт Миргородської міської ради.