ХОМЕНКО М.В.

Дата: 14.10.2023 16:20

Фото без описуХОМЕНКО Микола Володимирович

Миргородська ТГ

Микола Володимирович народився 13 квітня 1968 року в селі Хомутець Миргородської громади. Після закінчення Хомутецької середньої школи Микола здобув технічну спеціальність в Хорольському технікумі механізації сільського господарства. Відслужив строкову службу у збройних силах і влаштувався на роботу- спочатку вчителем фізкультури Вовнянської середньої школи, а згодом тренером в Дитячо-юнацькій спортивній щколі. Паралельно здобув вищу освіту в Переяслав-Хмельницькому педагогічному інституті.

З перших днів війни записався до лав Миргородської тероборони і разом з побратимами мужньо йшов дорогами війни. Спершу захищав Миргородщину, згодом Сумщину, а потім у складі окремої механізованої  бригади відправився на Схід: під Соледар та Авдіївку.

Начальник контрольно-технічного пункту взводу матеріально-технічного забезпечення старший сержант Микола Хоменко загинув смертю хоробрих 14 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Авдіївка Донецької області.

Вічна слава захиснику України Миколі Хоменку! Слава Україні! Смерть ворогам!

Джерело: офіційний сайт Миргородської міської ради.