ГОЛОВКО В.В.

Дата: 13.10.2023 16:15

Фото без описуГОЛОВКО Володимир Володимирович

Лохвицька ТГ

Народився 13 квітня 1970 року в м. Лохвиця. Після закінчення 8-ми класів Лохвицької школи №3 вступив на навчання до Миргородського ПТУ, де здобув професію тракториста. Після закінчення училища працював на Юсківському паливному складі. Останні 13 років проживав у селі Лука.

До лав Збройних сил України по мобілізації був призваний 17 січня 2023 року.  Військову службу проходив у званні солдата.

13 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Іванівка Куп’янського району Харківської області внаслідок танкового та артилерійського обстрілу противником боєць 32 ОМБ Володимир Головко отримав тяжкі поранення. У госпіталі, куди він був доставлений з вибуховими травмами, серце нашого земляка завмерло навіки…

Джерело: офіційний сайт Лохвицької міської територіальної громади