ТИЩЕНКО І.В.

Дата: 10.10.2023 16:12

Фото без описуТИЩЕНКО Ігор Васильович

Миргородська ТГ

Народився 7 липня 1975 року в м. Миргород. Закінчив Миргородську школу №3. Після закінчення школи опанував професію монтажника електроустаткування підприємств і цивільних будівель у Полтавському політехнічному коледжі. Відслужив строкову військову службу у лавах ЗСУ і вирішив присвятити своє життя охороні правопорядку. Закінчив Національну академію внутрішніх справ, працював в Миргородському районному відділі поліції.

З перших днів війни став на захист Батьківщини. Воював на пекельному Донецькому напрямку у складі сміливих і незламних військовиків окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка. За мужність і героїзм, виявлені під час виконання бойових завдань, головний сержант Ігор Тищенко мав нагороди: Почесна відзнака командира частини «За оборону Авдіївки», відзнака Президента України «За оборону України».

Загинув воїн 10 жовтня 2023 року під час виконання службового обов’язку поблизу населеного пункту Авдіївка Донецької області.

Джерело: офіційний сайт Миргородської міської ради