Вітаємо аграріїв Миргородщини з професійним святом

Дата: 19.11.2023 07:05

Фото без описуШановні аграрії Миргородського краю!
Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята - Дня працівника сільського господарства!

Завдяки вашій наполегливій праці, умілому господарюванню та безмежній любові до рідної землі успішно розвиваються села і міста громади, покращуються умови життя і праці, загальний добробут родин.

Висловлюю шану і подяку всім, хто з року в рік забезпечує стабільне зростання агропромислового комплексу країни – хліборобам, механізаторам, агрономам, тваринникам, майстрам овочівництва та садівництва – всім, чиє життя невід’ємно пов’язане із сільськогосподарським виробництвом.

Особлива подяка вам за значний внесок у зміцнення обороноздатності нашої держави на шляху до ПЕРЕМОГИ!

Хай під мирним небом України щедро родять ниви, у родинах панує достаток і благополуччя, а в серці кожного – щастя, радість і впевненість у завтрашньому дні! Мирного неба та Божого благословення вам та вашим родинам!

голова Миргородської районної ради                             Наталія ГИРКА