З днем працівників радіо, телебачення та зв'язку

Дата: 16.11.2023 07:05

Фото без описуШановні працівники радіо, телебачення та зв’язку Миргородщини!
Вітаю вас - журналістів, режисерів, операторів, продюсерів, усіх інших пов'язаних за професією людей, які сьогодні відзначають своє професійне свято.

Сьогодні неможливо уявити життя без радіо та телебачення, телефонного зв'язку та інтернету - всього, що робить наше життя комфортнішим і яскравішим, дозволяє постійно бути в курсі подій, скорочуючи відстань між людьми.

Ваша повсякденна робота набуває особливого значення сьогодні, під час триваючої війни, коли ворог намагається позбавити нас зв’язку на фоні брудних інформаційних операцій.

Але завдяки вам наше суспільство завжди володіє правдивою інформацією про ситуацію на фронті, про боротьбу всієї країни проти загарбників, оперативно попереджається про загрози та небезпеки.

Тож, бажаю вам постійного професійного руху вперед, невичерпної енергії, невтомного творчого пошуку, успіхів, втілення нових цікавих ідей, зустрічей з цікавими людьми, активних ефірів, розширення аудиторії слухачів і глядачів та скорішої перемоги над ворогом.

Голова Миргородської районної ради                       Наталія ГИРКА

#Миргородськарайоннарада