ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Дата: 17.10.2023 07:00

17 жовтня день свій день народження відзначає депутат Миргородської районної ради з м. Миргорода
Фошин Олександр Леонідович

Шановний Олександре Леонідовичу!

Від мене особисто та від усього депутатського корпусу прийміть сердечні вітання з нагоди Дня народження.

Щиро зичу Вам аби, завдячуючи Вашим амбіціям та безмежній працьовитості, усі Ваші плани обов’язково реалізовувались, а будь-які повороти долі завжди відкривали лише нові обрії майбутніх перспектив!

Нехай Ваша професійна та депутатська діяльність завжди буде спрямована на благо мешканців Миргородського району.

Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров'я, подальшої активності, благополуччя і радості.

Нехай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки!

голова Миргородської районної ради                       Наталія ГИРКА