18 сесія 20.10.2023

Дата: 14.10.2023 10:56

18 сесія 20.10.2023

1. Про визнання депутатських повноважень депутата Миргородської районної ради восьмого скликання Кірпосенка К.О.
  2. Про визнання депутатських повноважень депутата Миргородської районної ради восьмого скликання Щербак Т.П.
  3. Про стан дотримання законності, заходи щодо її забезпечення та результати діяльності прокуратури на території Миргородського району.
  4. Про стан дотримання правопорядку в Миргородському районі.
  5. Про внесення змін до показників районного бюджету Миргородського району на 2023 рік.
  6. Про затвердження розпоряджень начальника районної військової адміністрації, прийнятих в міжсесійний період щодо використання коштів районного бюджету Миргородського району.
  7. Про внесення змін до програми „ Забезпечення виконання Миргородською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2023 рік.
  8. Про стан соціальної підтримки Захисників та Захисниць України та членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, які мешкають на території Миргродоського району.
  9. Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування на 2022-2024 роки.
  10. Про погодження додаткової угоди до договору оренди нежитлових приміщень з Миргородською РВА.
  11. Про надання дозволу на передачу майна на відповідальне зберігання з правом використання Миргородській районній військовій адміністрації.
  12. Про припинення депутатських повноважень депутата Миргородської районної ради восьмого скликання Окаянченка О.К.
  13. Про внесення змін до складу Президії районної ради.
  14. Про внесення змін до складу постійних комісій Миргородської районної ради восьмого скликання.
  15. Про внесення змін до рішення 6 районної ради від 23.04.2021 No16 "Про закріплення депутатів районної ради за територіальними громадами Миргородського району".
  16. Про внесення змін до Програми „Територіальна оборона Миргородського району” на 2023 рік "
  17. Про укладення Мемрандуму з ГО "Інноваційні соціальні рішення".

<назад>                          поіменне голосування // протокол сесії // протокол Президії // проєкти