У Миргородській ТГ провели тренінг з питань гендерної рівності

Дата: 14.10.2023 07:00
Кількість переглядів: 1012

12-13 жовтня 2023 року на базі Миргородського ліцею №1 ім. Панаса Мирного представники Громадської організації «Бюро гендерних стратегій і бюджетування» спільно з Благодійною організацією  «Благодійний фонд «Фонд розвитку громад ІНІЦІАТИВА» провели дводенний тренінг з метою підвищення обізнаності дорослих та дітей з теми гендерної рівності та гендерно зумовленого насильства.

Відкриваючи тренінг голова Миргородської районної ради Наталія Гирка зазначила, що просвітницька робота серед педагогів та учнівської молоді Миргородської громади сприятиме позитивним змінам у соціальних настроях та поведінці щодо питання гендерної рівності та гендерно зумовленого насильства.

Місце проведення тренінгу обрано не випадково, адже Миргородська міська територіальна громада є найчисельнішою з поміж 17 громад району.

У перший день учасники тренінгу обговорювали права та можливості в державі незалежно від статі. Також звернули увагу на упереджене ставлення й гендерну дискримінацію, з якою зіштовхуються жінки і чоловіки в суспільстві. Під час тренінгу з питань гендерно зумовленого насильства були розглянуті поняття стать та гендер, гендерні ролі та гендерні стереотипи, гендерно зумовлене насильство та його види.

На дугий день учасникам - учнівській молоді була надана можливість ознайомитися з даною тематикою у формі квесту-гри «Мобільна варта». Діти із зацікавленістю та задоволенням приймали участь у заході.

На території Миргородського району ГО «Бюро гендерних стратегій та бюджетування»  реалізовує вже не перший проєкт у співпраці з  районною радою. І цього разу, окрім тренінгової роботи, організація привезла із собою благодійну допомогу у вигляді 50 гігієнічних наборів. Дані набори вручені внутрішньо-переміщеним особам, родинам, чоловіки яких загинули на війні та малозабезпеченим сім’ям, діти яких навчаються в ліцеї №1 ім. П.Мирного.

Миргородська районна рада щиро дякує колегам з ГО « Бюро гендерних стратегій і бюджетування» за вагомий внесок у формування фахових компетентностей психологів, соціальних педагогів та учнівської молоді Миргородської міської громади. Маємо сподівання на подальшу продуктивну співпрацю!

Детальніше - у відеосюжеті міської телестудії "Миргород"« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора