4 (1) сесія 29.01.2021

Дата: 29.01.2021 11:00

Перше засідання 4 сесії 29.01.2021

1. Про передачу з балансового обліку відділу освіти Миргородської районної державної адміністрації на балансовий облік Миргородської районної ради індивідуально визначеного майна.
  2. Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миргородського району Полтавської області у власність Комишнянської селищної територіальної громади моторизованих колісних транспортних засобів.
  3. Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миргородського району у власність Миргородської міської територіальної громади нежитлового приміщення розташованого за адресою м. Миргород, вул. Сорочинська, 53.
  4. Про передачу індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Великобагачанського району Полтавської області у власність Великобагачанської селищної територіальної громади, Гоголівської селищної територіальної громади, Білоцерківської сільської територіальної громади.
  5. Про передачу індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Шишацького району Полтавської області у власність Шишацької селищної територіальної громади.
  6. Про передачу індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Лохвицького району Полтавської області у власність Лохвицької міської територіальної громади.
  7. Про передачу зі спільної власності  територіальних громад сіл, селищ, міст Лохвицького району Полтавської області газового лічильника типу G – 2,5 Т та газового котла «Житомир - 3», які перебувають на балансовому обліку фінуправління Лохвицької районної державної адміністрації,  у власність Лохвицької міської територіальної громади.
  8. Про передачу індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Гадяцького району Полтавської області у власність Гадяцької міської територіальної громади.
  9. Про внесення змін до рішення 35 сесії 7 скликання Лохвицької районної ради від 16.10.2020 року «Про передачу об’єктів нерухомості спільної власності територіальних громад Лохвицького району в комунальну власність територіальної громади Сенчанської сільської ради».
  10. Про передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Гадяцького району Полтавської області у власність Петрівсько – Роменської сільської територіальної громади.
  11. Про передачу в користування на умовах відповідального зберігання Миргородській районній державній адміністрації індивідуально визначеного майна Миргородської районної ради.
  12. Про внесення змін до показників районного бюджету  на 2020 рік Великобагачанського району.
  13. Про затвердження розпоряджень голови Великобагачанської  районної державної адміністрації, прийнятих в міжсесійний період  щодо використання коштів районного бюджету 16301200000 (код бюджету).
  14. Про затвердження звіту про виконання  районного бюджету Великобагачанського  району на  2020 рік 16301200000 (код бюджету).
  15. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2020 рік.
  16. Про  внесення змін до районного бюджету на 2020 рік Гадяцького району.
  17. Про затвердження розпоряджень голови Гадяцької районної державної адміністрації, прийнятих в міжсесійний період  щодо використання коштів районного бюджету.
  18. Про  затвердження звіту по Гадяцькому районному бюджету за  2020 рік.
  19. Про внесення змін до показників  районного бюджету на 2020 рік Лохвицького району 16311200000 (код бюджету).
  20. Про затвердження розпоряджень голови Лохвицької районної державної адміністрації, прийнятих в міжсесійних період щодо використання коштів районного бюджету 16311200000 (код бюджету).
  21. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2020 рік Лохвицького району 16311200000 (код бюджету).
  22. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2020 рік Миргородського району  16314200000 (код бюджету).
  23. Про затвердження розпоряджень голови Миргородської районної держадміністрації, прийнятих в міжсесійний період  щодо використання коштів районного бюджету.
  24. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Миргородського району за 2020 рік  16314200000 (код бюджету).
  25. Про розподіл та перерахування залишків коштів за цільовим призначенням, що утворилися на кінець бюджетного періоду на рахунках районних бюджетів.
  26. Про звернення депутатів  Миргородської районної ради до Північно – східного міжобласного відділення Антимонопольного комітету України.

<назад>                          поіменне голосування // протокол сесії // протокол Президії