8 сесія 17.09.2021

Дата: 17.09.2021 14:28

8 сесія 17.09.2021

1. Про стан законності, боротьби зі злочинністю та результати діяльності Миргородської окружної прокуратури на території Миргородського району
  2. Про внесення змін до показників районного бюджету Миргородського району на 2021 рік 16314200000 (код бюджету )
  3. Про Прогноз бюджету Миргородського району на 2022-2024 роки
  4. Про передачу дебіторської і кредиторської заборгованості територіальним громадам Миргородського району по програмі „Власний дім”
  5. Про внесення змін до Програми забезпечення виконання Миргородською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2021 рік
  6. Про внесення змін до Програми підтримки і розвитку місцевого самоврядування, забезпечення діяльності депутатів та зміцнення іміджу Миргородського району на 2021 рік
  7. Про організацію роботи в районі щодо призначення житлових субсидій на опалювальний період 2021-2022 років
  8. Про соціальний захист учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил та членів їх сімей, постраждалих учасників Революції Гідності, членів сімей загиблих учасників АТО та осіб постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, які мешкають на території району.
  9. Про затвердження ліквідаційного балансу Об’єднаного трудового архіву селищних, сільських рад Великобагачанського району (код ЄДРПОУ 35799816)
  10. Про списання дебіторської заборгованості по заблокованих рахунках АК АПБ «Україна»
  11. Про внесення змін до рішення 3 сесії Миргородської районної ради восьмого скликання від 24.12.2020 року №16 «Про прийняття на балансовий облік Миргородської районної ради автомобіля Citroen Space Tourer HDI 150 MT6 L3 Business»
  12. Про внесення змін до рішення 3 сесії районної ради 8 скликання від 24 грудня 2020 року № 31 «Про делегування повноважень Миргородської районної ради восьмого скликання Миргородській районній державній адміністрації»