Вітаємо працівників харчової промисловості з професійним святом!

Дата: 15.10.2023 07:00

Щорічно у третю неділю жовтня відзначають День працівників харчової промисловості - професійне свято працівників харчової промисловості України.

Шановні працівники харчової промисловості Миргородського краю!
Від щирого серця вітаю вас із професійним святом.

Харчова промисловість – одна з основних галузей економіки, особливо в теперішніх умовах на неї покладено відповідальне завдання – забезпечення продовольчої безпеки кожної родини, громади та нашої країни.

Від вашої невтомної праці, професіоналізму та сумлінності безпосередньо залежить добробут і якість життя кожного українця.

Хочу сердечно подякувати всім вам за щоденну кропітку працю, професіоналізм, почуття високої відповідальності. Нехай втілюються у життя всі задуми на радість Вашим родинам, на благо розквіту нашого району, нашої рідної України та піднесення добробуту всього українського народу.

Мирного неба! Разом до ПЕРЕМОГИ!

голова Миргородської районної ради                       Наталія ГИРКА

#Миргородськарайоннарада