Розпочато виплату адресної допомоги з обласного бюджету членам сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України

Дата: 28.09.2023 16:37

На виконання заходів обласної Комплексної програми соціального захисту населення Полтавської області з метою підвищення рівня  соціального захисту, надання додаткових соціальних гарантій пільговим категоріям населення, Департаментом соціального захисту населення облвійскадміністрації скеровано роботу щодо забезпечення виплати разової адресної допомоги членам  сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України.

Виплату у розмірі 4 тисячі гривень до Дня Захисників та Захисниць України (1 жовтня 2023 року) отримають 2 101 член сімей загиблих (померлих) Захисників на загальну суму 8,4 млн грн за кошти обласного бюджету.

Вмплата коштів буде здійснюватися:

• на поточний рахунок, відкритий в установі уповноваженого банку 27.09.2023 р.;
  • через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта» за місцем проживання з 04.10.2023 р.

Вся необхідна робота з нарахування та виплати одноразової допомоги проведена на рівні Департаменту  соціального захисту населення облвійскадміністрації та Центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат у Полтавській області без додаткового звернення громадян на основі наявних даних у офіційних реєстрах.

Джерело: Facebook #Департамент соціального захисту населення Полтавської обласної військової адміністрації