Голокост – незагоєна рана в історії України

Дата: 29.09.2023 07:00

Фото без описуБабин Яр - одне з всесвітньо відомих місць трагедій, які стали символом Голокосту, урочище на північно-західній околиці Києва. За два дні 29 та 30 вересня 1941-го року, за офіційними історичними свідченнями, у ньому було розстріляно майже 34 тисячі євреїв.

З інших джерел - лише за 5 днів нацисти там розстріляли майже 150 тисяч українських євреїв.

Трагедія в Бабиному Яру – це найтрагічніша частина історії не лише євреїв, а й усього українського народу.

Сьогодні, коли ми вкотре страшною ціною виборюємо власну землю, незалежність, спокій і мир наших домівок, маємо ще раз пригадати ту страшну сторінку історії аби стати ще сильнішими і наполегливішими у своїй боротьбі і не допустити повторення на українській землі таких злочинів.

Ми приєднуємося до загальної скорботи і пам’яті, співчуваємо болю і втраті.

ПАМЯТАЄМО…

З глибокою пошаною до світлої пам'яті невинно вбитих

голова Миргородської районної ради                                 Наталія ГИРКА

#Миргородськарайоннарада