Турбота про ветеранів - наш обов'язок

Дата: 27.09.2023 12:47
Кількість переглядів: 608

Днями, в межах програми соціального відновлення ветеранів, запровадженої на Полтавщині, відбулася передача центру соціального відновлення ветеранів засобів, необхідних для реабілітації захисників: милиць, ходунків на колесах, стільців для душу та туалету, крісел для людей з інвалідністю та інших.

Зазначене обладнання було отримано від благодійного фонду „Довіра та допомога” за сприяння народного депутата Олега Кулініча.

Під час передачі обладнання голова Миргородської районної ради Наталія Гирка зазначила: „Тема реабілітації осіб, що постраждали від російської агресії, є пріоритетною, як для держави, так і для громад. Нині реабілітація, як фізична так і психологічна, вкрай важлива, тому на місцях надається всіляка допомога та підтримка створеним реабілітаційним центрам, ведеться постійна робота щодо покращення їх матеріальної бази для забезпечення якісних медично-соціальних послуг захисникам і захисницям. Від імені районної ради щиро дякую за надане обладнання та постійну підтримку в реалізації заходів обласної програми народному депутату Олегу Кулінічу та Фонду „Довіра та допомога”.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора