ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Дата: 25.09.2023 07:00

Фото без опису25 вересня свій день народження відзначає депутат Миргородської районної ради восьмого скликання Федій Ігор Анатолійович

Шановний Ігорю Анатолійовичу!

Від усього депутатського корпусу та від мене особисто прийміть щирі вітання з нагоди Вашого ювілею.

Ваш високий професіоналізм, компетентність і почуття відповідальності за доручену справу викликає повагу і добру вдячність у всіх, кому довелося співпрацювати і спілкуватися з Вами.

Бажаю Вам міцного здоров’я, професійних успіхів, життєвої наснаги та витримки, щоб Ваша праця  була плідною та змістовною,  розпочаті справи принесли вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком.

Хай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки! Мирного неба і омріяної ПЕРЕМОГИ!

голова Миргородської районної ради                       Наталія ГИРКА

#Миргородськарайоннарада