ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Дата: 25.09.2023 07:00

25 вересня свій день народження відзначає депутат Миргородської районної ради восьмого скликання Федій Ігор Анатолійович

Шановний Ігорю Анатолійовичу!

Від усього депутатського корпусу та від мене особисто прийміть щирі вітання з нагоди Вашого ювілею.

Ваш високий професіоналізм, компетентність і почуття відповідальності за доручену справу викликає повагу і добру вдячність у всіх, кому довелося співпрацювати і спілкуватися з Вами.

Бажаю Вам міцного здоров’я, професійних успіхів, життєвої наснаги та витримки, щоб Ваша праця  була плідною та змістовною,  розпочаті справи принесли вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком.

Хай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки! Мирного неба і омріяної ПЕРЕМОГИ!

голова Миргородської районної ради                       Наталія ГИРКА

#Миргородськарайоннарада