21 вересня - Міжнародний день миру

Дата: 21.09.2023 10:19
Кількість переглядів: 618

Щорічно 21 вересня відзначається Міжнародний день миру. Ще донедавна для всіх українців мир був повсякденною реальністю. Але війна, яку принесла на наші Українські землі росія, змінила нашу свідомість і це свято набуло особливого значення.

Слово «Мир» стало найбажанішим і надзвичайно дорогим для кожного з нас. Спровокована агресором війна забрала тисячі життів українців, зруйнувала десятки тисяч будинків, змусила сотні тисяч людей полишити свої домівки в пошуках миру, залишила невиліковні рани в душах людей.

Шановні жителі Миргородського краю! 

У цей  день хочу  побажати  всім нам спокою, процвітання  і найскорішої ПЕРЕМОГИ. Бажаю нам миру в усьому: миру - в сім’ях, миру – в серцях. Хай у цей вересневий день в кожну домівку прилетить Голуб миру з добрими звістками!  Нехай всі українські родини возз’єднаються, міста процвітають, а наші нащадки ніколи не дізнаються, як звучить сигнал повітряної тривоги.

Дякуємо українській армії, добровольцям та волонтерам за те, що зупиняють ворога і гідно дають відсіч окупантам, метр за метром звільняючи рідні міста й села від рашистів.

Вічна пам’ять Героям України, які ціною власного життя виборюють мир на нашій землі.

Миру нашій Богом даній землі!

З повагою
голова Миргородської районної ради            Наталія ГИРКА

#Миргородськарайоннарада


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора