Голова районної ради Н.Гирка взяла участь у робочій зустрічі з питань міжмуніципального співробітництва

Дата: 14.09.2023 11:46

13 вересня відбулася робоча зустріч, ініційована Миргородською міською радою, з питань співробітництва між Миргородською та сусідніми територіальними громадами, у якій взяла участь голова районної ради Наталія Гирка.

Одним із головних питань, що розглядалися, було обговорення механізмів покращення співпраці між громадами.

Наталія Гирка у своєму виступі проінформувала присутніх про практику співробітництва між колишніми районами новоутвореного у ході адміністравно-територіальної реформи Миргородського району. Вона зазначила, що міжмуніципальні ініціативи дозволили раціональніше використовувати бюджетні кошти через реалізацію спільних проєктів, спрямованих на розвиток інфраструктури та підвищення якості послуг.

Фото без опису

Учасники також обговорили ряд інших актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

Детальніше про це - у сюжеті міської телестудії "Миргород".