ЗАКАБЛУК І.С.

Фото без опису ЗАКАБЛУК
Ігор Сергійович

(Миргородська ТГ)

Ігор Сергійович народився 23 листопада 1991 року в м. Миргород. Після закінчення Миргородської гімназії ім. Т.Г. Шевченка вирішив присвятити себе юриспруденції та опанував професію правознавця в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого. Трудове життя почав у Польщі.

Після навчання і бойового злагодження у Житомирі  Ігор приступив до виконання військового обов’язку у складі військової частини А1126 окремої повітрянодесантної Січеславської бригади десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Під час виконання одного з завдань попав під ворожий обстріл, був пораненй, отримав важку контузію. Довго лікувався у госпіталі. На початку липня повернувся у розташування військової частини і чекав на лікарський висновок щодо подальшої служба. 21 липня 2023 року раптова зупинка серця обірвала життя сміливого воїна, справжнього патріота.

26 липня миргородці провели в останню путь земляка, вірного солдата України Закаблука Ігоря Сергійовича.

Джерело: http://myrgorod.pl.ua/news/u-myrgorodi-poproschalysja-iz-vojinom-igorem-zakablukom