МАЛОВІЧКО О.І.

Фото без опису МАЛОВІЧКО
Олександр Іванович

(Миргородська ТГ)

Народився Олександр Іванович 25 травня 1976 року в селі Шахворостівка Миргородського району.

Закінчив Шахворостівську загальноосвітню школу. Закінчив Миргородське ПТУ №44. Після навчання був призваний до лав  Збройних Сил України - солдат Маловічко вправно опановував тактику військової артилерійської справи. Після служби Олександр Маловічко набирався досвіду роботи за кордоном, працював у Чехії, Ізраїлі, Польщі.

5 травня 2022 року солдат Олександр Маловічко приступив до виконання військового обов’язку у складі окремої президентської бригади імені гетьмана Богдана Хмельницького.

Разом з побратимами брав участь у боях проти російських загарбників при обороні Києва та його околиць. Після вигнання окупантів з Київської області бригада змінила дислокацію  у найгарячішу точку бойових зіткнень  -  на схід держави.

Бій  поблизу Бахмуту Донецької області 28 січня 2023 року став останнім для героя. Олександр Іванович Маловічко із честю виконав свій військовий обов’язок і віддав життя за своїх рідних, за свободу свого села і за рідну державу.

22 липня громада провела в останню путь свого земляка, вірного солдата України Маловічка Олександра Івановича.

Вічна пам’ять і слава українському воїну Олександру Івановичу Маловічку, який захищав рідну Україну і кожного з нас!

Джерело: http://myrgorod.pl.ua/news/u-gromadi-poproschalysja-iz-vojinom-gerojem-oleksandrom-malovichkom