17 вересня - День рятівника

Дата: 17.09.2023 07:00

Фото без описуШановні рятівники Миргородщини!
Прийміть найщиріші вітання
з нагоди професійного свята - Дня рятівника.

Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цієї мужньої професії - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії, а з початком повномасшатбного вторгнення ваша щоденна праця стала ще більш небезпечною і затребованою. Ви допомагаєте боротися з руйнівними наслідками пожеж, ворожих бомбардувань, на ваших плечах лежить місія з порятунку людей, пошуку постраждалих під завалами, розмінування.

Ви щодня рятуєте сотні життів. І все це ви робите з ризиком для свого життя.

Тож дякую вам за вашу відданість справі, неоціненну працю, відвагу, мужність і неймовірну турботу про людей. Ви - справжні герої. Нехай в житті кожного з вас буде більше спокійних годин і якомога менше тривожних викликів.

Бажаю міцного здоров'я, бадьорості духу, благополуччя, великого сімейного щастя! Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів.

З повагою

голова Миргородської районної ради                                 Наталія ГИРКА

#Миргородськарайоннарад