ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Дата: 08.09.2023 07:00

Фото без опису8 вересня свій день народження відзначає депутат Миргородської районної ради восьмого скликання з м. Лохвиця Віктор Васильович Бурлей

Шановний Вікторе Васильовичу!

Від усього депутатського корпусу та особисто від мене прийміть щирі побажання в день Вашого народження.

Своїм життєвим покликанням Ви обрали благородну справу – лікувати та рятувати життя людей. Як очільник медичного закладу, Ви об’єднали навколо себе однодумців і впевнено розвиваєте своє підприємство; як депутат - ви активно відстоюєте розвиток медичної галузі своєї громади для підвищення якості надання медичних послуг населенню. Ми шануємо і поважаємо Вашу працю, Вашу чесність, доброту, порядність, Ваш професіоналізм.

Тож бажаємо Вам міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту, невичерпного оптимізму та наснаги! Хай доля збагачує життєвою мудрістю та дарує надійну підтримку друзів і колег, довіру громади.

Нехай Ваша діяльність і надалі буде спрямована на благо громади, району та України, а творене Вами добро лише примножується.

голова Миргородської районної ради                       Наталія ГИРКА

#Миргородськарайоннарада