9 вересня - День фізичної культури і спорту України

Дата: 09.09.2023 07:00

Фото без описуШановні працівники фізичної культури, вчителі, тренери, ветерани галузі, спортсмени, шанувальники і уболівальники спорту!

Від щирого серця вітаю вас із з Днем фізичної культури і спорту, святом здорових, цілеспрямованих людей!

Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, фізичне виховання – це здоров’я нації. Спорт уособлює в собі молодість, велич духу і мужність, а здорові духом і тілом люди складають опору суспільству, адже спорт не тільки дає здоров'я, а й загартовує характер і волю.

Тож щиро бажаю всім спортсменам, тренерам, ветеранам спорту, вболівальникам і шанувальникам фізичного здоров’я і краси, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях. Нехай Ваш приклад буде поштовхом для більшого розвитку фізичної культури і спорту, взірцем для юних жителів нашого району.

Мирного неба та найскорішої ПЕРЕМОГИ!

голова Миргородської районної ради                       Наталія ГИРКА

#Миргородськарайоннарада