На порядку денному - початок нового навчального року

Дата: 30.08.2023 07:00

Напередодні  нового навчального року голова Миргородської районої ради Наталія Гирка побувала з робочими візитами в навчальних закладах, директорами яких є депутатки Миргородської районної ради восьмого скликання. Відвідали Зуївцівську гімназію Комишнянської селищної ради (директорка - Моргун Ольга Петрівна), Савинцівську гімназію Великосорочинської сільської ради  (директорка – Єщенко Ольга Василівна) та Дібрівську гімназію Миргородської міської ради (директорка - Гуржій Лариса Олександрівна).

Разом із колегами-депутатками обговорили питання готовності очолюваних ними навчальних закладів до початку нового навчального року, а також  окреслили напрямки та завдання районної ради на найближчий період.  Директорки зауважили, що навчальний процес в закладах розпочнеться вчасно. Усі необхідні умови для цього створені.

На завершення зустрічі Наталія Гирка вручила подарункові набори з канцелярським приладдям дітям 1-7 класів із числа внутрішньо-переміщених осіб, які навчаються в даних навчальних закладах. Всього таких наборів вручено 25 дітям.

Вкотре дякуємо нашим Американським партнерам, Randolph Vermont Rotary Club, за небайдужість та надану допомогу!

#Миргородськарайоннарада