Миргородщина вшановує пам'ять героїв

Дата: 29.08.2023 19:24
Кількість переглядів: 555

29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Пам’ять про борців і їхні подвиги є найвищою цінністю в шкалі нашої національної ідентичності.

А віра і впевненість, що в разі загибелі на полі бою жертовність воїна буде пошанована на державному рівні, є дуже важливою для підняття морального духу військовослужбовців.

Відважні українські воїни стали символом гідності, кожен з них вчинив подвиг, повставши проти насилля та несправедливості, віддавши життя за нову, відроджену Україну. Саме їхні подвиги надихають сотні тисяч українців на боротьбу з російською агресією. Ми всі у вічному боргу перед матерями й батьками за те, що вони виростили мужніх і сміливих патріотів. І схиляємося перед дітьми, які втратили батьків.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів представники Миргородської міської територіальної громади, Миргородської районної ради, районної військової адміністрації, військовослужбовці та громадськість  вшанували пам'ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. 

Пам'ятаємо... Не забудемо!
Слава Україні! Героям Слава!!! 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора