29 серпня - День пам’яті захисників України

Дата: 29.08.2023 07:00

Фото без описуШановні жителі Миргородського краю!
29 серпня - День пам’яті Захисників та Захисниць України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Тисячі смертей з 2014 року. Тисячі особистих трагедій. Іловайськ, Донецький та Луганський аеропорти, Дебальцеве, Савур-Могила, Зеленопілля… З 24 лютого 2022 року кривавий агресор «повторив» свої злочини з Маріуполем, Бучею, Харковом і тисячами інших міст і сіл нашої країни...

Боротьба продовжується. Найкращі сини і доньки України продовжують її ціною життів.

Але Герої не вмирають!

Вони навічно залишаються в наших серцях і пам‘яті.

Ми завдячуємо їм кожним спокійним ранком і кожним тихим вечором.

Ми всі у вічному боргу перед матерями й батьками за те, що вони виростили мужніх і сміливих патріотів.

Згадаймо кожного, хто віддав своє життя за Україну! Ми завжди пам'ятатимемо Українських воїнів, які за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України віддали найдорожче - своє життя. Пам’ятаємо і шануємо Героїв!

Слава Україні! Слава Героям України!

З глибокою пошаною

голова районної ради                                        Наталія ГИРКА