ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Дата: 20.08.2023 07:00

Фото без опису 20 серпня - день народження депутатки Миргородської районної ради восьмого скликання Моргун Ольги Петрівни

Шановна Ольго Петрівно!
Від мене особисто та від усього депутатського корпусу прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня народження!

Ви – зразок професійної, відповідальної, доброї, мудрої, відданої своїй справі людини. Усі ці якості Ви з легкістю поєднуєте не тільки як керівник навчального закладу,  а і як депутат районної ради.

Нехай Ваша депутатська діяльність і надалі буде спрямована на благо жителів району, а любов до рідного краю надихає на нові досягнення!

Бажаю Вам щоб сили і здоров’я завжди були надійними супутниками, а знання, досвід і навички - запорукою нових здобутків!
Нехай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки!

З найщирішими побажаннями

голова районної ради                            Наталія ГИРКА