З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!

Дата: 24.08.2023 07:00

Фото без описуШановні жителі Миргородщини!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Незалежності України!
Вже другий рік поспіль ми змушені відзначати головне державне свято День Незалежності в умовах повномасштабної війни.

Держава-агресор все ще не хоче зрозуміти, що Україна ніколи не стане на коліна, що до останнього подиху буде відстоювати і виборювати свою незалежність. З кожним днем, з кожною пролитою сльозою, з кожною чорною звісткою про чергові втрати ми  ще більше усвідомлюємо ціну, яку доводиться платити за нашу свободу.

Шануймо світлу пам'ять найкращих синів та доньок, які віддали свої життя в боротьбі з російським агресором.
Переконана, що ми неминуче здолаємо всі перешкоди на шляху до мирного, щасливого життя.

Дякуємо кожному військовослужбовцю, який боронить нашу Україну, кожному жителю Миргородського району, хто своєю щоденною роботою наближає Перемогу.

Сердечно бажаю усім мирного неба, міцного здоров’я, родинного щастя, добробуту, порозуміння і згуртованості. Зі святом Вас, дорогі співвітчизники! З Днем Незалежності!
Віримо в Україну! Віримо в Збройні Сили України! Разом до Перемоги!

голова Миргородської районної ради                  Наталія ГИРКА