13 серпня - День будівельника

Дата: 13.08.2023 07:00

Фото без описуШановні будівельники Миргородського краю!
Прийміть найтепліші вітання з нагоди вашого професійного свята.

З почуттям глибокої вдячності за неоціненний вклад у розбудову рідного краю від щирого серця бажаю вам і вашим близьким здоров’я, достатку та миру.

Завдяки вам з’являються сучасні будинки, вулиці і парки, ви відновлюєте старі споруди, зберігаючи їх самобутню неповторність – наші міста і села набувають краси і привабливості, притаманної Миргородському краю.

Нові виклики, спричинені великою російсько-українською війною і її масштабними наслідками, ставлять перед суспільством надзвичайно складні завдання і ваша роль у їх вирішенні - особлива. Попереду – відновлення інфраструктури, відбудова зруйнованих міст і сіл.

Тож бажаю вам успіхів у реалізації всіх проєктів, а також зичу нових професійних звершень, спрямованих на відновлення нашої України і на розвиток Миргородщини!
Разом до ПЕРЕМОГИ!

З повагою

голова Миргородської районної ради                                 Наталія ГИРКА

#Миргородськарайоннарада