8 серпня - День військ зв'язку та кібербезпеки ЗСУ

Дата: 08.08.2023 07:00

Фото без описуШановні наші службовці військ зв’язку та кібербезпеки Збройних Сил України!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята.

Ви - важлива ланка української армії.  На ваших плечах лежать обов'язки щодо налагодження каналів комунікації та своєчасної передачі інформації на місця. Саме від оперативності військ зв'язку багато в чому залежить успіх тієї чи іншої військової операції.

І саме зараз, під час боротьби за українську державу, ви продовжуєте виконувати своє найважливіше завдання – захист територіальної цілісності та незалежності нашої держави, забезпечуючи підрозділи українського війська безперебійним зв'язком. Кожен із вас докладає максимум зусиль, наближаючи Велику Перемогу.

Тож, шановні військовослужбовці військ зв’язку, бажаю вам міцного здоров'я і стійкого морального духу, впевнених сил і бадьорої енергії, уважності і точності,  удачі й везіння, великих перемог над противником і величезних досягнень у житті.

Завжди залишайтеся неушкодженими, щоб рідні чули ваш голос, щоб чекали в теплому, сімейному колі вашого повернення.

Разом до ПЕРЕМОГИ!

голова Миргородської районної ради                       Наталія ГИРКА