ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Дата: 06.08.2023 06:55

Фото без опису6 серпня - день народження депутатки Миргородської районної ради восьмого скликання з м. Гадяча Дубовицької Оксани Сергіївни.

Шановна Оксано Сергіївно!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди  дня народження від мене особисто та від усього депутатського корпусу.

Бажаю Вам, аби доля завжди всміхалась, міцне здоров’я, натхнення і невичерпна енергія були надійними помічниками у вирішенні робочих питань, а домашній затишок і благополуччя створювали атмосферу душевного спокою і рівноваги. Ви – берегиня своєї великої сім’ї, Ви приклад материнської ніжності й турботи. Тож нехай кожен день приносить Вам радість і вдоволення, обійми та любов від рідних, близьких, повагу та шану від людей. Віри у мирне майбутнє та ПЕРЕМОГУ!

голова Миргородської районної ради                       Наталія ГИРКА