6 серпня - День Повітряних Сил ЗСУ

Дата: 06.08.2023 07:00

Фото без описуШановні наші військовослужбовці Повітряних Сил Збройних Сил України!
Ви – вартові небесних кордонів України, ви з повітря стережете безпеку рідної Батьківщини, вдень і вночі охороняючи наш спокій. Ви завзято і професійно бороните наше українське небо від російського агресора. Мирне небо в багатьох українських населених пунктах – це передусім ваша заслуга.

Дякую кожному з вас за віддану службу українському народові. Ви продовжуєте демонструвати стійкість духу та з гідністю виконуєте покладені на вас обов’язки.

У цей день хочу побажати, щоб ваші мрії піднімалися високо в небеса, де б вони могли бути ближче до Бога,  завжди володіти потрібною інформацією,  контролювати будь-яку ситуацію, завжди знати вірний курс успіху, завжди бути на висоті — висоті своєї майстерності та мужності. Успішного зльоту та вдалої посадки! Нехай вас оберігають небесні Ангели!

Вічна пам’ять і слава героям, які загинули захищаючи свободу і незалежність нашої Батьківщини.
Слава Повітряним Силам Збройних Сил України!
Слава Україні!

З вдячністю та повагою