Напередодні професійного свята оцінили здобутки медичної галузі Миргородської громади

Дата: 26.07.2023 20:00

Фото без опису26 липня медичні заклади Миргорода зустрічали високих гостей. Напередодні Дня медичного працівника до них завітала поважна делегація на чолі з народним депутатом України Олегом Кулінічем, якого супроводжували голова Миргородської районної ради Наталія Гирка, начальник Миргородської РВА Віталій Дяківнич та голова Миргородської громади Сергій Соломаха.

Спочатку гості оглянули повністю оновлене інфекційне відділення КНП “Миргородська лікарня інтенсивного лікування”, де за кошти залученої ще до повномасштабного вторгнення державної субвенції у співфінансуванні з бюджетом Миргородської громади проведено капітальний ремонт. Загальні витрати по об’єкту становлять 9,97 млн грн з яких 5 млн – кошти державної субвенції.

Фото без опису

Директор КНП (головний лікар) Віктор Харченко, завідувач інфекційним відділенням Сергій Давиденко продемонстрували відремонтовані приміщення, а також ознайомили із сучасним обладнанням, закупленим завдяки залученій у 2021 році черговій субвенції обсягом 10 млн грн.

Фото без опису

Потім гості відвідали, амбулаторію загальної практики сімейного медицини №5 Миргородського міського центру первинної медико-санітарної допомоги (директор КНП “Миргородський МЦПМСД" Олександр Фошин), поспілкувалися з медиками щодо найбільш нагальних питань їхньої роботи.

Фото без опису

Керівники медичних закладів, а також очільники району та громади висловили вдячність Олегу Кулінічу за його постійну увагу та особисту причетність до якісних зрушень у медичній галузі Миргородщини.

На завершення візиту у залі засідань відбулося урочисте зібрання медичних працівників з нагоди їх професійного свята у ході якого народний депутат України Олег Кулініч вручив високі нагороди - грамоти Верховної Ради директору КНП “Миргородський МЦПМСД" Олександру Фошину, директору КНП “Миргородська лікарня інтенсивного лікування” Віктору Харченку, завідувачу інфекційного відділення Сергію Давиденку.

Фото без опису

Багато медиків отримали також відзнаки Миргородської районної ради, Миргородської РВА, Миргородської міськради.

Фото без опису

Приємно зустрічати професійне свято реальними здобутками.

У дописі використано фото ТОВ "Інформаційний центр Миргородщина"