Пішов з життя Великобагачанський селищний голова Сергій Горбань

Дата: 18.07.2023 07:55

Фото без опису Миргородська районна рада, працівники виконавчого апарату, депутатський корпус висловлюють щирі співчуття родині, близьким та колегам з приводу передчасної смерті голови Великобагачанської селищної ради Горбаня Сергія Григоровича.

У віці 60 років  перестало битись серце шановної та поважної людини. За час своєї трудової діяльності Сергій Григорович багато зробив для розвитку і процвітання своєї громади.

Усе своє життя він був гідним прикладом для оточуючих. У повсякденному житті демонстрував мудре розуміння правдивих цінностей, доброту і відданість. Сергій Григорович завжди завойовував симпатії людей своїм умінням домовлятися, розуміти людей та налагоджувати тривалі, міцні стосунки засновані на взаємній довірі та доброзичливому відношенні. Тому він завжди мав багато друзів, ділових контактів і міцну, дружну сім’ю.

У скорботі низько схиляємо голови, молимося за упокій душі покійного. Віримо, що Всемилостивий Господь прийме його світлу та щиру душу в Царство  Небесне.

Вічна і світла пам'ять...