16 липня - День ухвалення Декларації про державний суверенітет

Дата: 16.07.2023 09:00

Фото без описуЩороку 16 липня українці відзначають День ухвалення Декларації про державний суверенітет. Цього дня 33 роки тому Верховна Рада УРСР ухвалила відповідний документ.

Шановні жителі Миргородського краю!

Щиросердечно вітаю вас із черговою річницею проголошення Декларації  про державний суверенітет України. Прийняття у 1990 році цього доленосного документу стало рушійною силою до відродження  української незалежності та засвідчило споконвічне прагнення українців бути господарями своєї землі, будувати демократичну, самостійну, правову державу.

У цей день я хочу побажати миру нашому дому, злагоди та єдності, адже спільними зусиллями ми збережемо наш край. Нехай у вашому серці ніколи не згасає вогонь любові до рідної землі, а з кожним подихом він здіймається з новою силою заради України та нашого квітучого майбутнього.

Бажаю надії на майбутнє, омріяної Перемоги, миру, злагоди, щастя, достатку у кожну родину.

голова Миргородської районної ради                       Наталія ГИРКА