ШАМАРІН Б.П.

Фото без описуШАМАРІН
Богдан Петрович

(Миргородська ТГ)

Невимовні і непоправні втрати українці несуть заради свободи і незалежності нашої держави. Надзвичайно високою ціною дається нам наше майбутнє.

Жителі Миргородської громади на колінах та з квітами зустріли свого героя, який до останнього свого подиху захищав рідну землю від російського агресора. На щиті додому повернувся захисник із Миргорода, молодший сержант ШАМАРІН Богдан Петрович, 1994 року народження.

Богдан Петрович загинув 11 березня 2022 року під час авіанальоту окупантів у населеному пункті Варівськ Київської області.

На жаль, словами не загоїти в серці болючу рану втрати, адже смерть найріднішої людини – велике випробування. У цю гірку мить Миргородщина поділяє горе близьких та рідних Богдана Шамаріна.

Дякуємо за подвиг і низько схиляємо голови у глибокій скорботі та пошані перед світлою пам’яттю воїна.

Вічна і світла пам’ять Герою…

Джерело: офіційна сторінка Facebook начальника Миргородської РВА