8 липня в Україні святкують День родини

Дата: 08.07.2023 08:00

Привітання голови Миргородської районної ради Наталії Гирки з Днем родини.

Шановні жителі Миргородщини!
Сім'я - це найдорожче, що є в житті кожного з нас. Зараз, як ніколи раніше, це фундаментальне поняття змушує нас щохвилини боротися, робити усе можливе і неможливе заради наближення довгоочікуваної перемоги. Саме заради своїх батьків, дітей, дружин, сестер і братів наші мужні воїни крок за кроком виборюють перемогу. Заради їх посмішок та обіймів.
На жаль, тисячі родин розлучені внаслідок збройної агресії російської федерації. Одні – тимчасово, інші, на жаль, назавжди.
Низько схиляю голову в пошані перед пам’яттю усіх загиблих героїв, які віддали своє життя, виборюючи право жити у вільній, незалежній країні.
У цей день хочеться побажати кожній родині миру, добра, нехай ваша сім'я завжди буде міцною фортецею, стіни якої зможуть витримати будь-які вітри, неприємності та напасті, а всередині цих стін нехай завжди панують мир, любов і спокій. Бажаю усім нам ніколи не знати зради і розчарування, усім діткам дочекатися своїх татусів, жінкам – чоловіків, матерям – синів та дочок!

голова Миргородської районної ради             Наталія ГИРКА