4 липня - День Національної поліції України

Дата: 04.07.2023 07:09

Шановні працівники поліції!
Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем Національної поліції України!

На вас покладено відповідальну щоденну нелегку місію – захищати життя, спокій, здоров’я жителів Миргородщини, права і свободи громадян, стояти на варті закону, підтримувати порядок та громадську безпеку, протидіяти злочинності.

З початком повномасштабного вторгнення російських окупантів на нашу землю внесок поліцейських у забезпечення правопорядку та зміцнення обороноздатності став особливо важливим. Ваша щоденна робота стала ще відповідальнішою, ще ризикованішою, та, разом із цим, - ще важливішою для громадян та суспільства.
Тож, з нагоди професійного свята бажаю всім вам наснаги та невичерпної життєвої енергії для успішного виконання почесного обов’язку перед Вітчизною, впевненості у роботі, виваженості, мужності, родинного добробуту, міцного здоров’я і щастя!
Впевнена, що ви і надалі будете робити все, щоб мешканці нашого району та його гості відчували себе у безпеці.
Низький уклін тим працівникам, хто захищає нашу державу на передовій, виконує свій професійний обов’язок на деокупованих територіях.
Від щирого серця зичу всім вам нових здобутків у нелегкій, але такій потрібній людям службі!

голова Миргородської районної                              Наталія ГИРКА