У Миргородській громаді відбулося покладання квітів з нагоди Дня Конституції України

Дата: 28.06.2023 12:51

Сьогодні виповнюється 27 років з дня ухвалення Основного Закону. До державного свята у Миргороді відбулося покладання живих квітів до підніжжя пам’ятника Тарасові Шевченку.

У церемонії покладання взяли участь: голова Миргородської районної ради Наталія Гирка, перший заступник начальника Миргородської районної військової адміністрації Михайло Коркішко, Миргородський міський голова Сергій Соломаха, секретар Миргородської міської ради Олександр Гуржій, начальник  Миргородського відділу поліції Віталій Ярмолюк, та Герой України, член виконавчого комітету Олександр Мостовий.

«Конституція — це оберіг нашої державності. Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава. Конституція є живою, коли вона реально діє, громадяни користуються своїми правами та виконують обов'язки перед державою.» - наголосила голова Миргородської районної ради Наталія Гирка.