19 червня - День фермера

Дата: 19.06.2023 09:51
Кількість переглядів: 511

Фото без описуШановні фермери та аграрії Миргородщини!

У день професійного свята хочу висловити глибоку вдячність кожному з вас: тим, хто віддав своє серце та працює на благо нашого регіону навіть у нелегкі часи війни.

День фермера – це не просто свято, це шана та повага до ваших невтомних зусиль, які допомагають забезпечувати нас харчовими продуктами та зміцнюють наше господарство. У військовий час, коли небезпека та нестабільність високі, ваше аграрне виробництво стає неоціненним внеском у забезпечення безпеки та самодостатності нашої рідної землі. Ви продовжуєте працювати не зважаючи на виклики, зберігаючи надію, живучість та міць наших громад. Ваше віддане покликання підтримує наші сім'ї, розвиває нашу економіку, допомагає тим, хто постраждав внаслідок бойових дій.

Бажаю вам невичерпної енергії, впевненості та мудрості у вирощуванні поживних культур та розвитку тваринництва. Нехай ваша праця приносить вам багато радості та задоволення, а кожен рік випробувань перетворюється на нові можливості для росту та розвитку вашого господарства. Міцного здоров'я, достатку та процвітання! Нехай ваші поля будуть барвистими та родючими, а ваші стодоли наповнені плодами вашої праці.

З повагою,

голова Миргородської районної ради Наталія Гирка


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора