18 червня - День батька

Дата: 18.06.2023 09:19

Фото без описуШановні жителі Миргородщини!

18 червня ми з вами відзначаємо День батька - свято, яке нагадує нам про надзвичайну важливість батьківства та неперевершений внесок, який робить кожен батько у життя та виховання своїх дітей.

Сьогодні місія батька - ще й захист країни, тож багато з вас перебувають на війні, віддаючи свою силу і мужність заради світлог майбутнього совїх дітей. Ми цінуємо вашу відвагу, самопожертву та жертовність, які ви проявляєте в ім'я миру та безпеки нашого народу. Ваша відданість служінню є надзвичайно важливою і величезною цінністю для нас усіх.

Нехай цей день буде часом для вас, коли ви можете відчути глибоку гордість і визнання за ваші зусилля та жертовність. Ми молимося за вашу безпеку та повернення додому до своїх рідних. Ваша сім'я та весь народ пишаються вами, і ми будемо завжди пам'ятати вашу невимовну мужність.

З повагою,

голова Миргородської районної ради Наталія Гирка