Розпочалося голосування за проєкти конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області

Дата: 08.06.2023 17:31
Кількість переглядів: 543

Фото без опису8 червня на онлайн-порталі Smart Region Полтавської області за посиланням: https://smartregion.pl.ua/ei/projects розпочалося голосування за проєкти конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області 2023 року.

Всього до участі в голосуванні цьогоріч допущено 85 проєктів, що стосуються облаштування екопарків, екосадів, зелених зон, зелених класів, придбання контейнерів для роздільного збирання твердих побутових відходів, проведення заходів із екологічної освіти та культури, боротьби зі шкідливими рослинами тощо.

Загальна сума співфінансування з обласного бюджету, згідно з обласною програмою «Екологічні ініціативи Полтавської області на 2022 – 2024 роки», у 2023 році становитиме 6 млн грн.

Нагадуємо, що голосування в електронному вигляді здійснюється в електронній системі шляхом авторизації особи за допомогою системи «BankID» або «ID.GOV.UA». Авторизований користувач може проголосувати не більше, ніж за 3 проєкти.

Після завершення кінцевого терміну голосування інформаційно-комунікаційна система «SMART REGION Полтавської області» здійснює підрахунок електронних голосів автоматично. Остаточний бал проєкту буде обчислено відповідно до обґрунтування та прикладу розрахунків остаточного балу проєктів за допомогою вагового коефіцієнта.

Віддати свій голос за обраний проєкт можна до 20 червня.

Перелік переможців конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області 2023 року буде сформовано до 23 червня.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора